Haber Detayı
14 Ağustos 2018 - Salı 10:34 Bu haber 2714 kez okundu
 
BAKAN PAKDEMİRLİ'DEN VETERİNER HEKİMLERE DESTEK
Veteriner hekimlerin toplumda geri planda kaldığını ifade eden Pakdemirli,veteriner hekimlere özlük haklarının iyileştirilmesi konusunda 'birlikte mücadele etme' sözü verdi.
HAYVANCILIK Haberi
BAKAN PAKDEMİRLİ'DEN VETERİNER HEKİMLERE DESTEK

Geçtiğimiz gün Manisa'da yapılan 'Tarım ve Orman Sektörü Buluşma' toplantısında veteriner hekimlerin özlük hakları ile ilgili talepleri de gündeme geldi. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli burada yaptığı konuşmada veteriner hekimlerin haklı taleplerinin yanında olduğunu belirterek, bu konuda her türlü desteği vermeye hazır olduğunu söyledi.

Toplumda başka meslek gruplarının daha ön plana çıktığını ancak veteriner hekimlerin ön plana çıkmak bir tarafa geri planda kaldığını ifade eden Pakdemirli, “Veteriner hekim kardeşlerimizin özlük hakkının iyileştirilmesini konuşmamız gerekiyor. Ben bunun savunucusu olurum. Birlikte savaşını veririz. Başarılı olabilir miyiz bilmiyorum, çünkü bire bir bizim bakanlıkla ilgili değil. Ama mutlaka destekçisi olurum” dedi. Bakan Pakdemirli'nin açıktan destek olacağını açıklaması özlük haklarının iyileştirilmesi konusunda veteriner hekimleri umutlandırdı.

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör:
Etiketler: BAKAN, PAKDEMİRLİ'DEN, VETERİNER, HEKİMLERE, DESTEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı