Haber Detayı
19 Haziran 2019 - Çarşamba 18:31 Bu haber 3189 kez okundu
 
İran Agro 2019-26. Uluslararası Tarım Fuarı'ndayız.
Bey Medya Grup ailesi olarak, Tarım Türk Dergisi ve yeni İngilizce dergimiz Agro News Magazine ile18-21 Haziran 2019 tarihleri arasında Tahran Permanent Uluslararası Fuar Alanı'nda gerçekleşen İran Agro 26. Uluslararası Tarım Fuarı’ndayız.
GÜNDEM Haberi
İran Agro 2019-26. Uluslararası Tarım Fuarı'ndayız.

İran Agro  26. Uluslararası Tarım Fuarı Kapılarını Açtı.

 

Bey Medya Grup ailesi olarak, Tarım Türk Dergisi ve yeni İngilizce dergimiz Agro News Magazine ile İran Agro  26. Uluslararası Tarım Fuarı’ndayız. 18-21 Haziran 2019 tarihleri arasında Tahran Permanent Uluslararası Fuar Alanı'nda  gerçekleşen İran Agro  160  yabancı, 760 yerli  firmaya ev sahipliği yapacak.

Yabancı katılımcılar Türkiye, İspanya, Slovakya, Avusturya, Birleşik Arap Emirlikleri, Endonezya, İtalya, Almanya, Brezilya, Bulgaristan, Çin, Danimarka, Rusya, İsviçre, Gürcistan, Hollanda, Hindistan ve Yunanistan gibi 20 ülkeden geliyor.

Fuar, gıda ürünlerini ve ilgili endüstrileri kapsayan İran Gıda, gıda endüstrisinin makine ve teknolojik alanlarına ilişkin İran Teknik ve son olarak da tarım endüstrisi ile ilgili alanlarla ilgilenen İran Agro olmak üzere üç ayrı bölümde gerçekleştirilecek.

Organizatörlere göre, İran'ın gıda endüstrisindeki yeteneklerini ve gelişmelerini tanıtmak, dış ticareti teşvik etmek, tarım ve gıda endüstrisi alanlarındaki en son bilimsel ve endüstriyel başarıları sunmak, katılımcılar arasında bilgi ve bilgi alışverişinde bulunmak ve doğrudan iletişim için bir platform oluşturmak üreticiler ve tüketiciler arasında etkinliğin en önemli hedeflerinden bazıları var.

 

Üretici ve tüketici arasında bağlantı kuran hizmetler ailesi

Tarım Türk Dergisi | Bey Medya Grup | Agro News Magazine

The 26th International Exhibition of Food, Food Technology and Agriculture of Iran (Agrofood 2019)  opened their doors to visitors As Bey Medya Group family, we are in 26th International Exhibition of Food, Food Technology and Agriculture of Iran (Agrofood 2019) with Tarım Türk Magazine and brand new magazine AGRO NEWS.

The 26th International Exhibition of Food, Food Technology and Agriculture of Iran (Agrofood 2019), due to be held on June 18-21 at the Tehran Permanent International Fairgrounds, will be hosting 160 foreign companies, IRIB reported.

Foreign exhibitors come from 20 countries including Spain, Slovakia, Austria, the United Arab Emirates, Indonesia, Italy, Germany, Brazil, Bulgaria, Turkey, China, Denmark, Russia, Switzerland, Georgia, the Netherlands, India, and Greece.

The exhibition is going to be held in three separate sections namely, Iran Food which covers food products and related industries, Iran Tech which pertains to machinery and technological areas of the food industry and finally Iran Agro which deals with areas related to agricultural industry.

According to the organizers, introducing Iran’s capabilities and advancements in the food industry, promoting foreign trade, presenting the latest scientific and industrial achievements in the fields of agriculture and food industry, exchanging knowledge and information between the participants, and creating a platform for direct communication between producers and consumers are some of the most important goals of the event.

A Bridge between Producers and Consumers

Tarım Türk Magazine  Bey Medya Group | Agro News Magazine

 

Kaynak: Editör: Tarım Türk Dergisi
Etiketler: İran, Agro, 2019-26., Uluslararası, Tarım, Fuarı'ndayız.,
Yorumlar
Haber Yazılımı