Haber Detayı
31 Mayıs 2016 - Salı 18:02 Bu haber 3408 kez okundu
 
Türk Traktör’ün Lider Markası New Holland
New Holland, traktör ve iş makineleri alanındaki satış, yedek parça ve servis hizmetlerini tek bir çatı altında toplayan Aküzüm Özkesemen Otomotiv 3S Plazası’nı, Kars’ta hizmete açtı.
- Haberi
Türk Traktör’ün Lider Markası New Holland

Türk otomotiv sektörünün halen faaliyetteki en köklü üretici kuruluşu TürkTraktör’ün lider markası New Holland’ın en eski bayisi Aküzüm Özkesemen Otomotiv, 3S Plazası’nı Kars’ta törenle hizmete açtı. Aküzüm Özkesemen Otomotiv böylece traktör ve iş makineleri alanında sunduğu satış, yedek parça ve servis hizmetlerini 3S Plaza’sında, tek bir çatı altında toplamış oldu. 1963 yılından bu yana üstlendiği bayilik ile New Holland’ın en eski bayisi olan Aküzüm Özkesemen Otomotiv’in, hizmete soktuğu 3S Plazası’nın açılış törenine; Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kars Valisi Günay Özdemir ve diğer yerel yöneticiler ile TürkTraktör Genel Müdürü Marco Votta, New Holland bayileri ve bölge çiftçileri katıldı.

TürkTraktör Genel Müdürü Marco Votta, törende yaptığı konuşmada ülkemizde tarım sektörünün çok önemli bir yeri olduğunu ve TürkTraktör’ün de 60 yılı aşkın süredir Türk tarımına ve çiftçisine destek vermeyi sürdürdüğünü belirterek; Türkiye dünyada en büyük 7. tarım ekonomisi ve en büyük 4’üncü traktör pazarı. Türkiye’nin tarımdaki bu başarısı, Türk çiftçisinin alın terinin, özverili çalışmalarının ve emeğinin bir ürünü”diyerek sözlerini şöyle sürdürdü:

“Tarım sektörünün gelişimine; traktörlerimiz, bayilerimiz, servis ve satış ağlarımızla önemli bir katkı sağladığımızı bilmek, bizler için gurur verici. 1963 yılından bu yana New Holland bayisi olarak hizmet veren New Holland’ın en eski bayisi de olan Aküzüm Özkesemen Otomotivkarşılıklı güven ve işbirliğinin bir sonucu olarak yarım asırdan daha uzun bir süredir her türlü koşulda bizlerle birlikte, çalışmalarını sürdürüyor. 

“Bayilerimizin sizlere en iyi hizmeti sunmak için böylesine modern tesisleri hayata geçiriyor oluşu, Türk tarımını ve sektörümüzü daha da güçlendirecektir. Aküzüm Özkesemen Otomotiv, bu yeni tesisinde sadece traktör ve tarım ekipmanları değil; önemli yatırım alanlarımızdan olan iş makineleri konusundaki ihtiyaçları da karşılayacak ürün ve hizmetler sunacak. Bölgesi ve ülkesinin geleceğine, müşterisine, markasına ve şirketine güvenerek bu yatırımı yaptıkları için Aküzüm Özkesemen Otomotiv’e şahsım ve şirketim adına teşekkür ediyorum.”

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, açılışta yaptığı konuşmada şunları söyledi: Kars bir tarım ve hayvancılık bölgesidir. Tarım ve hayvancılığın olmazsa olması; birbirlerini destekledikleri için traktör. Traktör sanayinin işletmesinin yarım asırdan daha fazla bir sürede bugüne gelmesi ise takdire şayandır. Bu sektör itibar, itimatla ve karşılıklı güvenle gelişen bir sektör. Çiftçiler sizlere güvenmiş, siz onlara güvenmişsiniz. Ne mutlu ki böyle büyük bir tesisin yapılabilir olduğu bir ortamdayız. Sizleri tebrik ediyorum.”

Traktör Ve İş Makineleri Alanına Yönelik Tüm Hizmetler Artık Aküzüm Özkesemen Otomotiv 3S Plaza’nın Modern Tesisinde Sunulacak

4.000 m2’si açık olmak üzere toplam 9.000 malana kurulan Aküzüm Özkesemen Otomotiv 3S Plaza; 35 kişilik uzman ekibiyle Kars ili ve çevre ilçelerdeki tüm kullanıcılara, traktör satış, satış sonrası servis, yedek parça, ikinci el traktör, iş makinası ile yeni ve ikinci el ekipman satışı hizmetlerini sunacak.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türk, Traktör’ün, Lider, Markası, New, Holland,
Yorumlar
Haber Yazılımı