Hakkımızda

 

Tarım Bakanlığı'ndan ödüllü Türkiye'nin tek tarım dergisi Tarım Türk 12. gurur yılında Türkiye'nin en eski tarım dergisidir. Türkiye'de en çok baskı adedine ve abone sayısına sahip olan dergimiz bu özelliği ile Türkiye'nin en iyi tarım dergisi seçilmiştir.

 

ÖDÜLLER:

1- Tarım sektörünün lider dergisi Tarım Türk 120 ülkeden 14 bini aşkın firmanın üye olduğu Trade Leaders Clubın (Ticaret Liderleri Kulübü) düzenlediğiYeni Milenyum” “Uluslararası Avrupa Kalite Ödülü

2- Tarım Türk, Avrasya'nın en büyük tarım fuarı olma özelliğini taşıyan Growtech Eurasia Fuarı'ndaEn İyi Tarım Dergisi Ödülü

 

Tarım Türk Dergisi Bitkisel Üretim (20 bin baskı, 11.800 abone)

Sebzecilik, meyvecilik, tarla bitkileri, tohumculuk, seracılık, bitki ilaçlama, gübreleme, sulama, ambalajlama ve tarım pazarları alanlarında bir çok bilgi içeren Tarım Türk Bitkisel Üretim Dergisi 2 ayda bir yayınlanır.

 

Tarım Türk Dergisi Hayvancılık (10 bin baskı, 6.100 abone)

Büyükbaş, küçükbaş, kanatlı, arıcılık, alanlarında bir çok bilgi içeren Hayvancılık Dergisi her daim yeniliğe dönük haberleriyle, çiftçilerimizin en çok dikkatini çeken dergilerimizdendir, 2 ayda bir yayınlanır.

 

Tarım Türk Dergisi Mekanizasyon (10 bin baskı, 5.800 abone)

Traktörden biçerdövere; tarım aletlerinden tarımdaki teknolojik gelişmelere kadar her daim yeniliğe dönük haberleriyle, Türkiye'nin tek mekanizasyon dergisidir, 2 ayda bir yayınlanır.

 

Tarım Türk Dergisi Ekler

Türkiye'de ilk kez yayınlanan sektörel ekler, okuyucularımızın beğenisini toplamaya devam ediyor.

Fidancılık (Temmuz-Ağustos ve Kasım-Aralık)

Tohum ve Fide (Mayıs-Haziran ve Kasım-Aralık)

Seracılık (Mart-Nisan ve Kasım-Aralık)

Gübre ve Sulama (Ocak-Şubat ve Eylül-Ekim)

Baskı Tarihleri: 2016 (Ocak-Şubat) (Mart-Nisan) (Mayıs-Haziran) (Temmuz-Ağustos) (Eylül-Ekim) (Kasım-Aralık)


 

Ulaşım yerleri: Tarım il müdürlükleri, Tarım Kredi Koop., birlikler, ziraat odaları, ziraat fakülteleri, bayiler, yaş sebze meyve ihracatçıları, sektöre hizmet veren kuruluşlar, Türkiye’de düzenlenen 21 adet tarım fuarı katılımcı ve ziyaretçiler.

 

 

 

 

 

Haber Yazılımı